Philo. Kot w drodze

Wydawnictwo: Towarzystwo Słowaków w Polsce
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
kot, filozof,
Aiwlys

Bezpieczny, uporządkowany świat kota Philo jednej chwili pęka na tysiące kawałków...Rozpieszczony kanapowiec będzie musiał stawić czoła przygodzie, którą zgotował mu nieprzewidywalny los. Czy wyjdzie cało z opresji? Czy będzie w stanie złożyć od nowa łamigłówkę swojego żywota? Czym tak naprawdę jest Skarb i co oznacza powiedzenie"trzymać karpia"?

źródło opisu: Okładka książki

Aiwlys | 2013-01-22
Przeczytana: 05 maja 2009

Już bardzo dawno nie miałam do czynienia z tego typu książkami. Choć muszę przyznać, że spodobały mi się przygody tego kota - filozofa. Polubiłam go już od pierwszej strony. A książkę przeczytałam ze względu iż autorka, pani Ryrych była nauczycielką w moim gimnazjum, stąd w bibliotece można było znaleźć wszystkie jej książki.