Philo. Kot w drodze

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
kot, filozof,
przygodowa
Aiwlys

Bezpieczny, uporządkowany świat kota Philo jednej chwili pęka na tysiące kawałków...Rozpieszczony kanapowiec będzie musiał stawić czoła przygodzie, którą zgotował mu nieprzewidywalny los. Czy wyjdzie cało z opresji? Czy będzie w stanie złożyć od nowa łamigłówkę swojego żywota? Czym tak naprawdę jest Skarb i co oznacza powiedzenie"trzymać karpia"?

źródło opisu: Okładka książki

Aiwlys | 2013-01-22
Przeczytana: 05 maja 2009

Już bardzo dawno nie miałam do czynienia z tego typu książkami. Choć muszę przyznać, że spodobały mi się przygody tego kota - filozofa. Polubiłam go już od pierwszej strony. A książkę przeczytałam ze względu iż autorka, pani Ryrych była nauczycielką w moim gimnazjum, stąd w bibliotece można było znaleźć wszystkie jej książki.

ryba501 | 2017-08-13
Catty | 2016-04-13