Zakochany w Paryżu. Miasto Świateł okiem paryżanina

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Literatura". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
Dessine-moi un Parisien
Paryż, Francja, przewodnik, Pascal
Aarionne

Zakochaj się w Paryżu, jakiego jeszcze nie znasz! Paryż to cudowne miasto pełne urokliwych uliczek, romantycznych scenerii, melodii znad Sekwany oraz wykwintnych kolacji przy świecach i najlepszego wina. Paryż to także ludzie. To oni tworzą niesamowity klimat Miasta Miłości! Olivier Magny ­­– paryżanin zakochany w Paryżu, zdradzi najpilniej strzeżone sekrety miasta i jego mieszkańców. Ta...

Zakochaj się w Paryżu, jakiego jeszcze nie znasz!

Paryż to także ludzie.

To oni tworzą niesamowity klimat Miasta Miłości!

Ta książka pełna jest niespotykanych refleksji nad Miastem Świateł, żartobliwych anegdot i zabawnych spostrzeżeń. Bez niej twój pobyt w stolicy Francji nie będzie taki sam!

Dlaczego paryżanie są zakochani w metrze?

Dlaczego dziewczyny z zagranicy noszą głębokie dekolty, a paryżanki chodzą w golfach?

Jak bardzo sexy jest kilkudniowy zarost u mężczyzny?

Odkryj prawdziwy Paryż i spójrz na niego po parysku!

źródło opisu: Wydawnictwo Pascal, 2013

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/ksiazka.php?id=2248_Za...»