Mam jedno życie i chcę je przeżyć znakomicie

Wydawnictwo: RW2010
antyporadnik, humor
inne
Alicja Werner

"Mam jedno życie i chcę je przeżyć znakomicie!" - to humorystyczna, ale bardzo prawdziwa opowieść o tym, jak sami sobie przeszkadzamy w realizacji życiowych celów i zamierzeń, ile niepotrzebnych bzdur i zachowań serwujemy sobie każdego dnia, a także o tym, jak bardzo zaniżamy poczucie własnej wartości będąc obserwowanymi przez innych ludzi". O książce pisano na portalach: dziecisawazne.pl, matkapolka.pl, dziecieceklimaty.pl, niedoskonalamama.pl, a także można było ją wygrać w ramach konkursu na FB.

Książka dostępna jest w pdf-ie na rw2010.pl

źródło opisu: rw2010.pl

źródło okładki: rw2010.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!