Umiejętność negocjowania w biznesie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
poradniki

Autorka omawia sposoby , które sprzyjają rozwinięciu własnego, indywidualnego stylu negocjowania. Zamieszcza ćwiczenia, ankiety i przykłady, które pomogą czytelnikowi negocjować w nieprzewidzianych sytuacjach, radzić sobie w sytuacjach konfliktowych, uporać się ze stresem wynikającym z konfliktu, osiągać niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, narodowości stron, a także z osobami niepełnosprawnymi.

Figunia33 | 2016-07-07
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam