Krytyk jako domokrążca

Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
83-7177-062-6
Agni

Jako krytyk - domokrążca oferuję Czytelnikowi towary literackie w różnym gatunku. Znajdują się tu szkice panoramiczne, sylwetki autorów ukazanych z pokaźnym dorobkiem w tle portretu. W ostatniej części namawiam Czytelnika do zwrócenia uwagi na dziełka z różnych względów ciekawe lub pożyteczne : eseje, opracowania krytycznoliterackie, przekłady, podręczniki. Książka stwarza dobrą sposobność, by każdy, komu nie wystarcza przygodna lektura, mógł odbyć ze mną wspólne lekcje czytania. (ze wstępu Autorki)

źródło opisu: Okładka książki

KissWillKillYou | 2016-06-06