10 Lies Men Believe

978-1616381370
religia
angielski
Abigail

Kłamstwa, w które wierzą mężczyźni na temt kobiet, rodziny, wzajemnych relacji, sukcesów, pieniędzy.Książka napisana z perspektywy chrześcijańskiej

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://www.charismahouse.com/index.php

Abigail | 2013-03-16
Na półkach: Przeczytane, Feministycznie
Przeczytana: 16 marca 2013

Kim jest prawdziwy mężczyzna? Dumnym macho narzucającym innym swoją wolę? A może samotnym supermanem niezależnym i nie potrzebującym innych? Co stanowi kryterium prawdziwej męskości? Dużo pieniędzy na koncie? Imponujące muskuły? Seks z jak największą ilością kobiet? W swojej książce J. Lee Grady konfrontuje wszystkie te wyobrażenia.

Każdy rozdział książki poświęcony jest jednemu kłamliwemu przekonaniu w które wierzą niektórzy mężczyźni. Te kłamstwa to: 1) Bóg dał mężczyznom wyższość nad kobietami 2) Mężczyzna nie może mieć bliskich więzi ze swoim ojcem 3) Wyznacznikiem prawdziwej męskości są sukcesy materialne 4) Mężczyzna jest „szefem” rodziny do którego zawsze należy ostatnie słowo 5) Seks ma służyć przede wszystkim zaspokojeniu przyjemności mężczyzny 6) Nie ma nic złego w tym, że mężczyzna używa przemocy wobec kobiety 7) Prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje bliskich przyjaciół 8) Mężczyzna nigdy nie powinien przyznawać się do swoich słabości 9) Prawdziwy mężczyzna nie...

Ywka | 2013-05-03
Malwiś | 2013-03-22