Kraków

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasza Polska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Buchmann
Kraków, album, przewodnik, Polska
albumy
animka227

Zapraszamy na wędrówkę po Krakowie, szlakami najbardziej znanymi i mniej uczęszczanymi. Szczegółowe informacje dotyczące najciekawszych miejsc w Krakowie zostały wzbogacone elementami jego historii oraz legendami. Bogaty zbiór fotografii pozwala przyjrzeć się miastu z bliska i rozsmakować się w jego pięknie.

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann, 2010

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/

animka227 | 2013-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2013

Świetny album o Krakowie, w którym możemy poczytać o historii, dowiedzieć się wielu ciekawostek, pooglądać piękne zdjęcia i przypomnieć sobie gdzie się było :) Ja zakupiłam ten album podczas wyjazdu do Krakowa 19.01.2013, po promocyjnej cenie, w sumie dla rodziców. Jednak jak zaczęłam przeglądać bardzomi się spodobał i okazało się, że akurat w prawie wszystkich tych miejscach byłam, więc mogę sobie powspominać.Mały poręczny format bardzo zachęca. Szczerze polecam i tym którzy Kraków widzieli, i tym, którzy do Krakowa się dopiero wybierają :)

Ruff | 2017-10-27
Na półkach: 2017, Przeczytane, Posiadam