Złote Jabłka Kaina. Powieść grozy

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
978-83-7256-949-3
horror
Jano

Ryszard Hop – autor powieści: „Nieznany uczeń Jezusa”, „Zaplątane anioły”; zbiorów opowiadań i scenariuszy filmowych. „Złote jabłka Kaina” – alegoryczna, prowokacyjna, współczesna powieść grozy. To studium jednego z najbardziej niweczących uczuć: strachu przed niespełnieniem się naszych pragnień. Tytułowym Kainem jest bogaty przedsiębiorca Albert Storczyński, który nie waha się przed popełnianiem zbrodni, aby tylko piąć się wyżej po drabinie sukcesu. W panoramie jednego z najpiękniejszych polskich miast – Przemyśla i pośród urzekającej przyrody Bieszczadów możemy obserwować duchowe zmagania, które jako areny potrzebują ludzkiego serca

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!