Prawo cywilne - część ogólna, prawo rzeczowe i zobowiązania

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Aplikacje prawnicze". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C. H. Beck
978-83-2551-163-0
popularnonaukowa
Anna

Przystępujesz wkrótce do trudnego egzaminu z części ogólnej prawa cywilnego, prawa rzeczowego lub zobowiązań? Nie masz czasu na tworzenie własnych notatek a z długich opisów podręcznikowych nic nie możesz zapamiętać? Nie wiesz, jakie pytania mogą pojawić się na egzaminie? Jeżeli tak, to znalazłeś wreszcie rozwiązanie swojego problemu! Masz przed sobą publikację, dzięki której...

Nie wiesz, jakie pytania mogą pojawić się na egzaminie?

Jeżeli tak, to znalazłeś wreszcie rozwiązanie swojego problemu! Masz przed sobą publikację, dzięki której błyskawicznie przyswoisz, ugruntujesz i sprawdzisz swoją wiedzę!

Zawarty w opracowaniu materiał ujęty jest w sposób przejrzysty i hasłowy. Tekst składa się ze zwięzłych opisów, czytelnych wykresów i tabel. Szczególną uwagę zwrócono na kwestie najczęściej poruszane na egzaminach. Pod każdym zagadnieniem znajdują się autentyczne pytania z egzaminów testowych, ustnych i pisemnych opisowych, a pod każdym działem kazusy.

Oto Twój klucz do sukcesu na egzaminie!

źródło opisu: beck.pl

źródło okładki: beck.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!