Dinozaury. Encyklopedia dla dzieci w wieku 7-10 lat

Wydawnictwo: Siedmioróg
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Encyklopedia tematyczna dla dzieci w wieku 7-10 lat. Przystępne, a zarazem wyczerpujące opracowanie pasjonującego dzieci tematu jakim są dinozaury, omówienie różnych odmian dinozaurów, zachowań dinozaurów czy środowisko, w którym żyły dinozaury w czasach prehistorycznych.. Atutem książki są niezwykle piękne i poznawcze ilustracje i opracowanie graficzne, a także konkurencyjna cena. Doskonały prezent na urodziny lub na zakończenie roku szkolnego.

źródło opisu: Wydawnictwo Siedmioróg, 2012

źródło okładki: www.siedmiorog.pl

Po ogromnym sukcesie książeczki o zwierzętach z tej właśnie serii koniecznie musiałam sprezentować mojej córce kolejną. A ponieważ Alicja od pewnego czasu bardzo interesuje się dinozaurami wybór padł na tę część. Te prehistoryczne gady są dla naszych dzieci ciekawostką, a tak naprawdę muszę przyznać, że ja sama niewiele wiem na ich temat. Postanowiłam więc sięgnąć do sprawdzonego już źródła i zaspokoić ciekawość mojej córki.

I powiem szczerze, że tym razem także się nie zawiodłam. Zarówno szata graficzna jak i informacje zawarte w tej mini encyklopedii zachwycają i sprawiają, że trudno się od tej lektury oderwać. I nie mówię tu tylko o dzieciaczkach. Fakt, Alicja nie rozstaje się teraz z tymi książeczkami na krok i najchętniej przeglądałaby ja nawet w nocy. Ale nie tylko moje dziecko chętnie do nich zagląda. Wszyscy domownicy z przyjemnością uczestniczą w nowej pasji mojej córeczki i chętnie pomagają jej w zdobywaniu wiedzy za pomocą tych lektur.

Podobnie jak w pierwszej części o...

mamitaka | 2017-04-20
oli | 2015-06-12