Metoda Silvy w świecie biznesu

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Silva Mind Control method for business managers
poradniki
hienka7

Każdy dzień menedżera przynosi nowe znaki zapytania, stawia go w nowych, niestandardowych sytuacjach, które wymagają niestandardowych rozwiązań. Kierowanie firmą w warunkach wolnego rynku jest sztuką inteligentnego obserwowania świata i wyciągania konstruktywnych wniosków pozwalających wyprzedzać oczekiwania klientów oraz harmonijnie współdziałać z kontrahentami. Kto jest najlepszym doradcą...

Kto jest najlepszym doradcą menedżera w obliczu kalejdoskopu zmieniających się parametrów ekonomiki? - on sam. Pod warunkiem wszakże,że uruchomi olbrzymi potencjał własnej wyobraźni i pomysłowości, potrafi w twórczy sposób rozwiązywać problemy oraz zachowuje spokój i jasność myślenia w każdej sytuacji. Rozwijaniu tych zdolności poświęcona jest niniejsza książka.

źródło opisu: Ravi, 1998

źródło okładki: Google.pl

książek: 2044

Dobra praktyczna książka dla zainteresowanych metodą silvy.

Andrzej Chojnacki | 2017-06-18
mariola | 2017-03-05