Podręcznik Łowcy Demonów

Wydawnictwo: Arkady
The Demon Hunter's Handbook
Roue

Kilkaset lat temu Abelard van Helsing wyruszył na okrutną wojnę z bestiami ciemności. Wampiry, wilkołaki, demony, smoki… pokonał wszystkie potwory, lecz przewidując, że powrócą na początku nowego tysiąclecia, zostawił wskazówki dla tych, którzy będą musieli ponownie stoczyć walkę z siłami ciemności Jego zapiski, znalezione podczas wykopalisk archeologicznych na miejscu starego klasztoru na stepach Rosji, zawierają wszelkie informacje potrzebne pogromcy demonów. Van Helsing, uzdolniony artysta, fechmistrz i mag, zostawił też szczegółowe rysunki, magiczne zaklęcia i opis umiejętności potrzebnych łowcy demonów, a także wykaz broni i przedmiotów, dzięki którym można je pokonać, mapę wskazującą, gdzie mieszkają. Książka szczegółowo opisuje wszystkie potwory, z którymi łowca może się zetknąć – ich naturę, mocne i słabe punkty, sposoby walki z nimi.

źródło opisu: http://www.wieszcz.pl/podrecznik-lowcy-demonow,id88855.html

źródło okładki: http://www.wieszcz.pl/podrecznik-lowcy-demonow,id88855.html