Rozeznawanie duchów

Wydawnictwo: W drodze
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Serce człowieka jest miejscem walki. Tam dobro zmaga się ze złem, Bóg walczy z diabłem o człowieka. Przeważnie jest to walka bardzo subtelna, skryta, polegająca na delikatnych podszeptach, natchnieniach pisze Mnich Kartuski w swojej książce. Jak rozróżniać, co nami kieruje? Jak uczynić swoje serce wrażliwym i podatnym na natchnienia Boże? Jak zdemaskować podstępy szatana, który zwodzi człowieka zawsze ukazując mu zło pod pozorem dobra? Tej sztuki rozróżniania chce nas nauczyć autor.

Gra_ce | 2012-08-24
Przeczytana: sierpień 2012

Podręcznik zdobywania umiejętności rozeznawania Łaski lub pokusy. Dla serio zainteresowanych taką umiejętnością.

egon | 2015-05-10
Paweł Krawczyk | 2016-03-26