Skazany na sukces

Wydawnictwo: Złote Myśli
motywacja, nlp
poradniki
pkicman

Witaj, Drogi Czytelniku! Czy wiesz o tym, że jesteś SKAZAŃCEM? Wybacz, jeżeli dziwnie zabrzmiało to określenie. W żadnym wypadku nie chodzi mi o nic negatywnego. Wręcz przeciwnie, ta wiadomość jest bardzo pozytywna. Jeżeli poświęcisz chwilę swojego czasu na przeczytanie tego tekstu, dowiesz się, że Jesteś skazany na SUKCES! (bez względu na to, jak w tym momencie oceniasz swoje życie) Po...

Witaj, Drogi Czytelniku! Czy wiesz o tym, że jesteś

SKAZAŃCEM?

Jesteś skazany na SUKCES!
(bez względu na to, jak w tym momencie oceniasz swoje życie)
Po prostu do dziś nie wiesz jak go osiągnąć.
Być może zabrzmi to nienaturalnie, jeżeli dostrzegasz dzisiaj w swoim życiu jedynie porażki. Być może nie jesteś zadowolony ze swojej pracy, sytuacji finansowej, związku lub faktu, że ostatnio nic Ci nie wychodzi. Może tak być, tylko wiesz co? Wszystko to nie ma wpływu na sukces w Twoim życiu.

Bez względu na to, jak patrzysz na swoje życie w tym momencie, to i tak posiadasz w sobie źródło energii, które odpowiednio pobudzone zacznie realizować dla Ciebie takie ŻYCIE, o jakim o zawsze MARZYŁEŚ. Musisz zrobić tylko jedną rzecz: Odkryć i wykorzystać ŹRÓDŁO najpotężniejszej energii, jaka istnieje na świecie. Ta energia to Twoja wewnętrzna motywacja do rozwoju, która – jeżeli ją odkryjesz – doprowadzi to tego, że osoby w Twoim otoczeniu, patrząc na Ciebie, będą myśleć o Tobie jako osobie skazanej na sukces.

źródło opisu: https://www.zlotemysli.pl/

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/prod/6623/skazany-na-sukc...»

Łukasz Bartkowski | 2018-03-09
Przeczytana: 09 marca 2018

Książka choć dotyczy szerokiego zakresu z tematyki rozwoju osobistego, To nie porusza tematów konkretnie, a jedynie po łebkach. Zastanówmy się jednak czy to źle? Ja osobiście dzięki temu wiele razy zatrzymywałem się podczas czytania i robiłem miejsce na własne przemyślenia. Wyniesiemy z tej książki tyle, ile sami się w nią zaangażujemy. Na koniec dodam tylko, że jest przejrzyście napisana i bardzo przyjemnie mi się ją czytało.

pkicman | 2013-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2013

Kolejny przesłuchany przeze mnie audiobook.
Książka dotyka pobieżnie zagadnień związanych z motywacją. Autor omawia zagadnienia związane z wyznaczaniem celów, rozwojem osobistym, zdobywaniem kompetencji. Niestety (dla mnie) pojawiają się w niej również różnej maści wstawki dotyczące pozytywnego myślenia i NLP. Nie jestem zwolennikiem teorii, które mówią, że wystarczy myśleć pozytywnie, odpowiednio sobą zmanipulować i będzie ok. Ich pojawianie się w tego typu publikacjach bardzo mnie irytuje. Jeśli jednak tego szukasz, może warto spróbować.