Poradnik pielęgnacji psa

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
flora i fauna

Praktyczny poradnik dla właścicieli psów rasowych i mieszańców. W Polsce mamy wedle różnych szacunków, od dwóch do pięciu milionów psów. Większość z nich pracuje dla człowieka, strzegąc jego dobytku, pomagając myśliwym, celnikom czy policjantom lub po prostu przynosząc radość swym właścicielom. Psy rasowe stanowią niewielki procent wszystkich psów w naszym kraju, ale to one zwracają na siebie najwięcej uwagi. Zadbane, wypielęgnowane, pokazywane na wystawach, są najbardziej eleganckimi przedstawicielami swego gatunku. To dla ich właścicieli powstała ta książka.

asta223 | 2012-03-04
Joanna | 2011-09-07