Fireworks

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Assigment". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Loose Id
angielski
Lilah

In The Assignment, cops Nick Valenti and Sean O’Brian posed lovers to bust a notorious drug lord and discovered their undercover assignment was actually their truth. In I’ll Be Hot for Christmas, O’Brian taught his partner one hell of a sexy lesson. Now, they have a lot to celebrate on the Fourth of July. But Valenti has some less than traditional ideas about how to celebrate. Who needs sparklers and bottle rockets when you’ve got handcuffs and black leather?

Publisher's Note: This book contains explicit sexual content, graphic language, and situations that some readers may find objectionable: toyplay, m/m sexual contact

źródło opisu: Loose ID, 2007

źródło okładki: Google.pl

Lilah | 2013-01-17
Przeczytana: 14 grudnia 2012

Jak dla mnie ciut lepsza od poprzedniczki "I'll Be...", tym razem zamieniamy role.

wentzian | 2018-01-23
Na półkach: M/M ♥, Przeczytane