Pies poradnik dla miłośników

Wydawnictwo: Bellona
9788373199040
flora i fauna

Książka zawiera przygotowane przez ekspertów praktyczne porady i wskazówki dotyczące wszystkiego, co łączy się z opieką nad psem. Od tresury i układania, przez karmienie, ćwiczenia fizyczne i rozmnażanie aż po leczenie i korygowanie psiego charakteru. Po przeczytaniu tego poradnika można poczuć się ekspertem!

Kamciax | 2015-05-26

Książka ta to prawdziwe kompendium wiedzy o psach. Jest tam poruszonych wiele zagadnień - wychowanie, pielęgnacja, żywienie, zdrowie, rasy... Myślę, że na uwagę zasługuje zwłaszcza poradnik udzielania psu pierwszej pomocy. Tekst jest przejrzysty, książka zawiera wiele zdjęć, których ilość jednak mimo to jest odpowiednia i nie ,,bije po oczach" jak w niektórych tego typu poradnikach. Niestety, wiedza tam zawarta owszem jest bardzo szeroka (grubość książki mówi sama za siebie), ale jeśli ktoś szuka czegoś bardziej specjalistycznego, nie ogólnikowego powinien raczej sięgnąć po inną pozycję. Bądź co bądź i tak polecam przeczytanie tej książki każdemu właścicielowi psa.

Książka za wiele sobą nie reprezentuje. Wszystko opracowane pobieżnie. Skierowana raczej dla laika niż osoby, która ma już jakąś wiedzę na temat psów.
Taki spory plus - zawiera cytaty dotyczące psów w rożnych miejscach.

aleksanderka | 2014-06-02
Saberhagen | 2013-01-16