Taka jest moja wiara

978-83-7505-821-5
wyznanie wiary, teologia, egzegeza
religia
tulipany3

Moim pragnieniem było uczynienie współczesnej teologii bardziej przystępną dla przeciętnego człowieka, a tym samym przyczynienie się do zarzucenia pomostu nad swoistą próżnią, jaka zachodzi pomiędzy prowadzonymi przez naukowców badaniami teologicznymi i wiedzą katechizmową. Szczególnie zaś zależało mi na tym, by chrześcijańską Dobrą Nowinę ukazać jako uwalniające i zachęcające Słowo w zetknięciu z pozbawiającymi człowieczeństwa ideologiami i mrocznymi działaniami sekt.

Autor

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2011

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!