Od niemowlaka do przedszkolaka

Wydawnictwo: Św. Wojciech
978-83-7516-264-6
poradniki
tulipany3

Praktyczny poradnik opisujący fazy rozwoju dziecka od okresu prenatalnego do 3 lat. Autorka – szczęśliwa mama czwórki dzieci – z pasją i humorem odpowiada o tym, jak uczynić macierzyństwo wspaniałą przygodą, jak sprostać wyzwaniom, jakie stawia przed małżeństwem pojawienie się malucha. Proponuje również wiele zabaw, rozwijających umiejętności dziecka, podpowiada, jak rozwiązywać problemy i nie popadać w skrajności – uczy, jak być szczęśliwym rodzicem.

źródło opisu: http://www.swietywojciech.pl

źródło okładki: http://www.swietywojciech.pl