Londyn

Wydawnictwo: Pascal

Miasto Windsorów centrum najbardziej awangardowej muzyki i mody mieszanka kultur i fascynujących przeciwieństw. Londyn zachwyca wszystkich, niezależnie od wieku. Chyba nie ma innej stolicy europejskiej, w której połączenie elementów tradycyjnych i nostalgicznych z nowoczesnością robiłoby tak wielkie wrażenie. Obok pomników, pałaców, kościołów, wspaniałych ulic i parków można tu znaleźć wiele architektonicznych przykładów modernizmu, a także poznać najnowsze trendy w muzyce i modzie. Imponująco przedstawia się także oferta kulturalna: ponad sto muzeów, pięćdziesiąt teatrów, orkiestry o światowej sławie, sceny operowe i chyba najlepsza muzyka pop. Nie można też zapominać o atrakcjach sportowych, takich jak mistrzostwa świata w tenisie na kortach Wimbledonu, zawody polo w Windsorze i angielski krykiet.

Edyta | 2017-03-02
Francis | 2015-08-16