Lazanie

Wydawnictwo: Muza
9788373198470

Lazania jest królową potraw zapiekanych. Przygotowanie jej wymaga wiedzy, wyobraźni, czasu i odwagi. Kto opanował tajniki lazanii, uznawany jest za mistrza kuchennej magii i alchemii. Bo do sztuk czarnoksięskich należy dobór składników i sosów, wyważenie poszczególnych elementów, aby można było rozkoszować się zarówno ich smakiem osobnym, jak i niezwykłą sumą tych smaków, jaką jest każda lazania i przygotowywana zgodnie z klasycznymi recepturami, i według własnego widzimisię. Ta wspaniała włoska potrawa zachęca bowiem do eksperymentowania osoby mniej i bardziej obyte z kuchnią.

AniaD | 2013-02-18
Miśka | 2013-10-27