Modlitwa imionami Boga

Wydawnictwo: Dobry Skarbiec.pl
religia
Abigail

Przewodnik do modlitwy i rozważań na każdy dzień Łaska, opieka, błogosławieństwo – są to konkretne obietnice, dary, które należą do każdego, kto pokochał Boże imię. Dzięki tej książce w nowy, świeży sposób doświadczysz Bożej miłości i mocy, zbadasz hebrajskie imiona Boga, objawione w Piśmie Świętym, i nauczysz się modlić nimi na co dzień. Modlitwa imionami i tytułami Boga oraz zrozumienie...

Przewodnik do modlitwy i rozważań na każdy dzień

Łaska, opieka, błogosławieństwo – są to konkretne obietnice, dary, które należą do każdego, kto pokochał Boże imię. Dzięki tej książce w nowy, świeży sposób doświadczysz Bożej miłości i mocy, zbadasz hebrajskie imiona Boga, objawione w Piśmie Świętym, i nauczysz się modlić nimi na co dzień. Modlitwa imionami i tytułami Boga oraz zrozumienie kontekstu, w jakim po raz pierwszy pojawiają się one w Biblii, pozwala na intymniejsze poznanie Boga, Jego absolutnej wierności i oddania.

El Szaddaj, Elohim, Adonaj – w swoich imionach Bóg objawia swój charakter i miłość. On jest Stwórcą, Wiekuistym Bogiem, Który Mnie Widzi, Panem, Który Leczy, Skałą, Pasterzem i Ojcem, który wzywa mnie do głębszej i bardziej satysfakcjonującej relacji.

Ann Spangler opisuje 26 głównych imion i tytułów Boga, zaczerpniętych ze Starego Testamentu. Jest to materiał do modlitwy na sześć miesięcy. Każdy tydzień oferuje głębsze doświadczenie Boga, jakie przeżywamy dzięki unikalnemu programowi modlitw i rozważań.

Całe rozważanie jest podzielone na tygodnie (26 tygodni na 26 imion Boga) i dni.

źródło opisu: http://www.dobryskarbiec.pl/modlitwa-imionami-boga.html

źródło okładki: http://www.dobryskarbiec.pl/modlitwa-imionami-boga.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!