Świat drugiego podwórka

Wydawnictwo: Joanna Wańkowska-Sobiesiak
83-923631-0-8
literatura piękna
Izabel

Ty razem chciałbym pokazać niepozorną książeczkę autorstwa olsztynianki Joanny Wańkowskiej-Sobiesiak. Może dlatego że mamy marzec - miesiąc kotów, ale też z tego powodu, ze za oknem chłód a ten zbiór opowiadań o zwierzętach jakie przewinęły się przez życie autorki jest wyjątkowo cieplutki. Jak ten mruczący kot z okładki. Joanna Wańkowska - Sobiesiak jest dziennikarką, prezesem warmińsko -...

Joanna Wańkowska - Sobiesiak jest dziennikarką, prezesem warmińsko - mazurskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. NA co dzień pracuje jednak w Urzędzie Wojewódzkim.

Świat drugiego podwórka" bo taki tytuł ma ta pozycja, wydana przez autorkę własnym sumptem, to świat w jakiś sposób bliski każdemu z nas. Jest w nim Babcia Wilniuczka, jest dzieciństwo, ale przede wszystkim są niezwykłe obserwacje kotów, psów a nawet czarnej diabolicznej kury, jaka zamiast garnku ze świątecznym rosołem, wylądowała "na salonach".

źródło opisu: http://www.onel.pl/index.php?mod=art&id=1657

źródło okładki: Google.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!