Konfitury i galaretki. Owocowe, smaczne, wyrafinowane

Wydawnictwo: RM
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Książka jest adresowana do pasjonatów gotowania i smakoszy. Samodzielnie zrobione konfitury i galaretki to smakołyki wyjątkowe i proste w przygotowaniu, a przy tym zapewniają odmianę na śniadaniowym stole. W książce przedstawiono przepisy na konfitury, marmolady i galaretki oraz wiele wartościowych wskazówek i rad. Dodatek specjalny zawiera wspaniałe pomysły na samodzielną pracę dzieci.Wszystkie informacje podane krok po kroku gwarantują sukces kulinarny, pozwolą włączyć dzieci do pracy w kuchni oraz sprawić znajomym prezent w postaci własnoręcznie zrobionych przetworów.

Książka przedstawia główne zasady robienia przetworów, są też różne przepisy.
Bardzo przydatna jeśli nie lubimy się ograniczać do jednego owocu.

Beatrycza | 2013-02-27