Zgłosuj na książki roku 2017

Jezus przyszedł do mnie do celi więziennej Wacław Kaźmiński Błogosławiony O. Honorat

Wydawnictwo: Oficyna Poligraficzno - Wydawnicza
978-83-87229-47-7
Agnieszka

"Oto ogarnięty łaską Pana błogosławiony Honorat Kaźmiński z Podlaskiej.(...)Wytrwały szafarz sakramentu przebaczenia i pojednania,(...)Posiadał głęboki dar odkrywania i ukazywania dróg Bożego powołania.(...) Był otwarty na rzeczywistość ziemską." Błogosławiony Jan Paweł II Rzym 16.10.1988 r. "Wydaje mi się,że jeszcze nieprędko zrozumiemy O. Honorata, nawet gdybyśmy zdołali wniknąć w wiek, w...

Błogosławiony Jan Paweł II
Rzym 16.10.1988 r.

"Wydaje mi się,że jeszcze nieprędko zrozumiemy O. Honorata, nawet gdybyśmy zdołali wniknąć w wiek, w którym żył i we wszystkie jego szczegóły. Na to potrzeba jeszcze dużej pracy.Stąd może pochodzą trudności, a niekiedy nieporozumienia, ilekroć mówi się o O. Honoracie. Będą one trwały jeszcze bardzo długo.Zanim ogarniemy tę postać, będą toczyły się spory, prowadzone może nawet w najlepszej intencji."
Sl .B.Kard.Stefan Wyszyński
Prymas Tysiąclecia Warszawa.4.061967 r.

źródło opisu: Okładka książki

| 2013-07-08