OBDAROWANI BOŻĄ MIŁOŚCIĄ. Bł. Honorat Koźmiński - Uzdrowienia i łaski o. dr Gabriel Bartoszewski OFM Cap

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Drugie poprawionei uzupełnione". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Poligraficzno - Wydawnicza
978-83-7232-980-6
Agnieszka

Uzdrowienia i łaski otrzymane przez wiernych za wstawiennictwem Błogosławionego Honorata Koźmińskiego w latach 1916-2010. Na początku niniejszego wydania szczegółowo został omówiony "cud zbadany i zatwierdzony przez Kościół". Miał on miejsce w 10 lat po śmierci o.Honorata 2 lipca 1926r. w cudownej kaplicy na Jasnej Górze. Pozostałe są listami i wypisami z ksiąg, znajdujących się w Sanktuarium...

Pozostałe są listami i wypisami z ksiąg, znajdujących się w Sanktuarium Bł. Honorata w Nowym Mieście nad Pilicą za lata 1926-2010.

źródło opisu: http://www.oficyna-adam.com.pl/index.php?s=karta&id=1421

źródło okładki: http://www.oficyna-adam.com.pl/index.php?s=karta&id=1421