Życie w Chrystusie

La vita in Cristo
religia
slovic

Karina | 2013-02-07

Książka jest obszernym komentarzem i interpretacją Listu do Rzymian. Ojciec Raniero prowadzi czytelnika przez temat miłości Boga do człowieka, konsekwencji grzechu, tajemnicy odkupienia i wcielenia, cudu zmartwychwstania, działania Ducha Świętego, sensu modlitwy, potęgę miłości, prawdę, pokorę, posłuszeństwo oraz czystość, by w zakończeniu doprowadzić go do zjednoczenia z Chrystusem.

Brzmi nudno i trochę za dużo tu teologicznej sztywności, pomyślałam, kiedy zobaczyłam spis treści. Ale kiedy zaczęłam czytać, stwierdziłam, że to samo życie! Moje życie, bo znalazłam w tej książce odpowiedzi na dręczące mnie od jakiegoś czasu pytania.

Jedna z najlepszych książek z zakresu chrześcijańskiego kierownicta duchowego, jakie do tej pory przeczytałam. Dużo pokoju wniosła ona do mojego serca.

Arkadiusz Pilarczyk | 2017-07-01
Maria | 2017-01-09