Za wszystko dziękujcie

Tłumaczenie: Olech Bogumiła
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Werbistów VERBINUM
83-85762-03-5
tulipany3

"Sukces nie jest tym samym co zwycięstwo" - zapisała w swoim notatniku Aino Gundersen podczas pobytu w szpitalu. "Prawdziwe zwycięstwo polega często na nastawieniu do różnych wydarzeń w życiu". Pewnego ranka lekarz oznajmił jej, że ma przed sobą tylko trzy do czterech tygodni życia. Okres ten jednak przeciągnął się do czternastu miesięcy. Aino Gundersen urodziła się w Tampere w środkowej...

Aino Gundersen urodziła się w Tampere w środkowej Finlandii. Długie lata pracy w MRA ("Dozbrojenie Moralne") zaprowadziły ją do wielu krajów świata.

Książeczka ta opowiada własnymi słowami Aino o jej walce z chorobą i o źródłach sił w najcięższych nawet sytuacjach.

"Jeden dzień jest jak tysiące lat - pisze Aino - tak samo wielki dar... Nastawienie jest ważne, nie suma aktywności".

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: matras.pl