Odwzajemniony pocałunek

Wydawnictwo: Salwator
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Ta przepięknie ilustrowana książeczka jest prezentem, który możemy ofiarować osobie szczególnie bliskiej i kochanej ? naszej Mamie, i to nie tylko w dniu Jej majowego święta. Nie trzeba bowiem specjalnej okazji, aby powiedzieć Mamie, że się Ją kocha. Pomogą nam w tym teksty poetyckie pisane z myślą o Matce, które zawarte są w tej książce, ale jest tam również miejsce, aby napisać coś od siebie, coś szczególnego, na co czeka każda Mama.

BliskaNieznajoma | 2016-11-01

Poręczna książka ,dzięki której na twarzy matki zawsze uśmiech się pojawi.

Na półkach