Playing the Field

Wydawnictwo: Siren-Bookstrand, Inc
M/F/M/M/M/M, M/F/M/M, BDSM
angielski
Lilah

When Tess Proffit was asked to run a series of team building exercises for a promising group of professional football players, she never imagined how sexy, sweet or obnoxious they would turn out to be. Keeping things professional will be tough, as each man ignites her desires in different ways. Curt, Mike, Kevin, Marcus and Randy don’t want to spend their off season on a secluded ranch...

Curt, Mike, Kevin, Marcus and Randy don’t want to spend their off season on a secluded ranch working on team building, though they don’t mind spending time with the lovely Tess. When a bet between the men goes awry and Tess is hurt, they’ll have to become a team to win her back.

źródło opisu: http://www.sophieoak.com/books/other-stories/playing-the-field/

źródło okładki: http://www.sophieoak.com/books/other-stories/playing-the-field/

Lilah | 2013-01-15
Przeczytana: 06 października 2012

Ich pięciu ona jedna, a i tak ogólny bilans jest trzech na jedną. Polecam głównie fanom książek Sophie Oak.

| 2017-08-07
Na półkach: 2017, Poliamoria, Przeczytane, Romans

Nie ma nad czym się rozpisywać.

książek: 1902
izomorfia3 | 2014-06-23