Cudowny świat baśni

Wydawnictwo: Wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz
7 (7 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
baśnie, bajki, dla dzieci
tulipany3

Piękne, niezapomniane baśnie: "Królewna Śnieżka", "Kopciuszek", "Dziadek do orzechów", "Piotruś i wilk", "Muzykanci z Bremy", "Jaś i Małgosia". Książka bogato ilustrowana

źródło opisu: Opracowanie własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kotkad | 2015-11-25
Przeczytana: 24 listopada 2015

Bajki w większości nam znane z dzieciństwa Królewna Śnieżka", "Kopciuszek", "Dziadek do orzechów", "Jaś i Małgosia","Piotruś i wilk", "Muzykanci z Bremy".
Świetne ilustracje, odpowiednia ilość tekstu by młody człowiek się nie nudził podczas czytania. Barwne, nietuzinkowe, dopracowane w stu procentach ilustracje.
Polecam dzieciakom do czytania

Monika | 2015-08-02