Maryja wciąż cierpi

Maria soffre ancora
Maryja, boleść, cierpienie
religia
Averil

„Od tak dawna już cierpię za was!” – płacze Maryja, która w Orędziu z La Salette pragnie uwrażliwić ludzkie serca na ból zadawany Jej i samemu Bogu. Za głosem Maryi podąża kardynał Martini, zapraszając do rozważań nad tajemnicą cierpienia Boga, Matki i ludzkości. Wskazuje, że głównym źródłem cierpienia jest grzech rozumiany jako odchodzenie od Boga. W konsekwencji prowadzi on do osłabienia wiary i zagubienia wartości moralnych. Dlatego Martini zachęca do wsłuchiwania się w Maryjne wezwanie do nawrócenia, aby podjąć drogę ku świętości.

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2012.

źródło okładki: www.wydawnictwowam.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!