Ojcowskie opowieści. Tarapaty z życia taty

Tłumaczenie: Piotr Śliwa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Laurum". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MT Biznes
6 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Tales from the Dad Side: : Misadventures in Fatherhood
azja

Specjaliści z wydawnictwa wierzą, że jeśli to czytasz, to znaczy że masz powód do nabycia mojej książki. Zakładam, że przyciągnęła cię piękna okładka. Pod tym barwnym opakowaniem znajdziesz garść zabawnych, czasem złośliwych, nierzadko cynicznych uwag o ojcostwie. Nie z perspektywy matki ani dziecka, ale z punktu widzenia ojca. Może właśnie dlatego ta książka nosi tytuł Ojcowskie opowieści.
OSTRZEŻENIE!
Ta książka może budzić ataki śmiechu. Jeśli spodziewasz się wykładów, diagramów i nudnych rad, personel księgarni najwyraźniej pomylił działy.

źródło opisu: http://www.laurum.pl

źródło okładki: http://www.laurum.pl

azja | 2013-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2013

ataków śmiechu co prawda nie było, ale dobrze się słuchało.