Mowa dziecka. Zrozum i rozwiń mowę dziecka

Wydawnictwo: KE Liber
83-60215-12-X
poradniki

Już wkrótce będziesz miał okazję zbadania niesamowitego potencjału komunikacyjnego, jakim dysponuje Twoje dziecko. Zrobisz użytek z najnowszych odkryć naukowych. Laura Dyer napisała najlepszy dostępny poradnik dla rodziców pragnących wspomóc rozwój mowy swojego dziecka.Książka ta omawia wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące rozwoju zdolności językowych:język migowy

Retra | 2014-01-11

Poradnik zakupiłam niedługo po urodzeniu się mojego pierwszego dziecka (jak to zwykle bywa u "młodych" mam,które lubią wszystko wiedzieć), ale służył mi i przy drugim dziecku. Rzeczywiście dobry, konkretny poradnik. Traktuje o zaburzeniach mowy, problemach jakie maluszek może napotykać przy próbach komunikowania się ze światem i jakie są możliwości pomocy ze strony rodziców. Przedstawia poszczególne umiejętności jakie nabywa zdrowo rozwijające się dziecko w kolejnych miesiącach życia. Pokazuje jak w prosty sposób, np poprzez jaki rodzaj zabawy rozwijać u dziecka drzemiące w nim możliwości porozumiewania się.
Polecam

Kacha | 2015-05-04