Stories of Courage

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Penguin Active Reading". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pearson
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
odwaga, prawdziwe historie
literatura faktu
angielski
Quirell

Some people refuse to give in to terrible personal problems. Some courageously put their own lives in danger as they fight for others. The eight true stories in this book show how brave men and women can be.

źródło opisu: http://www.longmanjapan.com

źródło okładki: http://www.longmanjapan.com

Quirell | 2013-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2013

"Stories of Courage" - zbiór krótkich opowieści o odwadze. Zwykłe historie, zwykli ludzie, a jednak mieli w sobie dość odwagi aby stawić czoła trudnościom. Każda z tych historii ma w sobie coś wyjątkowego.

Na półkach