978-83-7519-128-8
religia
Abigail

Ksiądz Leszek Poleszak SCJ na kartach tej książki niezwykle wnikliwie analizuje wszystkie przejawy i formy kultu Serca Jezusowego na przestrzeni dziejów chrześcijaństwa sięgając do tradycji biblijnej, do Ojców Kościoła i wybitnych teologów od Średniowiecza po czasy nam współczesne. Ukazuje także apostolski wymiar kultu Serca Jezusowego z odniesieniem do czasów współczesnych i możliwości wykorzystania tej duchowości w dzisiejszym duszpasterstwie.

źródło opisu: http://wydawnictwo.net.pl/125/SERCE-ZBAWICIELA.html

źródło okładki: http://wydawnictwo.net.pl/125/SERCE-ZBAWICIELA.html