Trening i rozwój intuicji

Wydawnictwo: Difin
978-83-7641-001-2
agness-92

Często trudno jest nam się przyznać, że posługujemy się czymś tak nieuchwytnym jak intuicja. Racjonalizm, analizy, pomiary stały się wyznacznikiem zdrowia psychicznego i normy dla wielu współczesnych ludzi. Jednak, kiedy zdarzy się, że dokonamy nieprzemyślanego, nagłego wyboru i okaże się on trafny, to zazwyczaj mówimy wtedy o szczęściu. Wypieramy się zdolności, która dała znać o sobie w tym momencie. Tą zdolnością jest intuicja.

źródło opisu: http://ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=1047

źródło okładki: http://ksiegarnia.difin.pl/index.php?id=1047