Miłość granice konsekwencje

Wydawnictwo: WAM
1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Ideę, która przyświecała autorom, sprowadzić można do stwierdzenia, iż dzieci potrzebują miłości i zrozumienia, odpowiedniego kierunku wychowania i jasno określonych granic. Poradnik jest wynikiem współpracy rodziców, wychowawców, nauczycieli oraz pracowników poradni psychologicznych. Autorzy uczą, jak wychowywać dzieci zgodnie z zasadami demokracji i udzielają praktycznych wskazówek. Nawiązują przy tym do podstawowych wartości humanistycznych, zawartych w dokumentach dotyczących praw człowieka, takich m.in. jak chociażby konstytucja. Przedstawiona przez nich nowa koncepcja wychowawcza uzyskała poparcie ze strony Unii Europejskiej

tekla | 2011-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2011

spodziewałam się czegoś więcej, zaledwie kila przykładów praktycznych, sporo "zagadnień podstawowych" - mało wskazówek - może dlatego, że książeczka chudziutka;)

dorota89 | 2011-10-18