Zgłosuj na książki roku 2017
Star Wars: Knights of the Old Republic Volume 8: Destroyer
komiksy
borys_ru

Kiedy były padawan Zayne Carrick odkrywa, że jego piękna i budząca grozę sojuszniczka Jarael próbowała uciec przed swoją przeszłością handlarki niewolników w grupie zwanej Tyglem, poświęca się jej odkupieniu, pomagając jej zmierzyć się z lękami i zniszczyć tę mroczną organizację, która pochłonęła niezliczone ofiary. Lecz Zayne i jego załoga, w skład której wchodzą Gryph, Jarael, Slyssk i...

Lecz Zayne i jego załoga, w skład której wchodzą Gryph, Jarael, Slyssk i Mandalorianin Rohlan, wkrótce uświadamiają sobie, że zadanie jest znacznie trudniejsze i niebezpieczniejsze, niż się spodziewali. Tygiel bowiem to nie tylko banda handlarzy niewolników, ale też prastary sekret, który od pokoleń nękał galaktykę – do tej pory zupełnie niepowstrzymywany.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1493.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/komiks,1493.html

SarmatAE | 2018-01-04
Artem | 2018-01-04