Domowe porady ziołowe

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Stosowanie ziół jako skutecznych leków znane jest od pokoleń i na wszystkich kontynentach. Autorka szczegółowo charakteryzuje najważniejsze zioła (pochodzenie, skład, sposób działania). Radzi, które zioła stosować na jakie choroby, np. alergie, astmę, dolegliwości reumatyczne itp. Szczegółowo omawia sposoby przygotowania ziół i ich dawkowanie w zależności od dolegliwości. Wszystko to pozwoli czytelnikom na umiejętne i skuteczne korzystanie z tych dobrodziejstw natury.

ansz | 2013-10-31
szudaj | 2016-11-30