Zamek tajemnic

Wydawnictwo: Harlequin
Protected By The Prince
zamek, tajemnice
Aneta

Ekspertka od starodruków, Angielka Tamsin Connors, bada dokumenty w zamku w Ruwinii. Niespodziewanie odkrywa, że prawowitym następcą tronu jest książę Alaric, a nie jego kuzyn Raul, jak powszechnie sądzono. Książę nie ufa Tamsin i postanawia bacznie ją obserwować. Zwłaszcza, że Tamsin intryguje go jako kobieta…

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/ksiazki/zamek-tajemnic

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/files/books/images/big/zamek-tajemnic.jpg

madzikk86 | 2014-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Romans z serii on przystojny, mroczny książę z bliznami na duszy, ona zahukana, zakompleksiona pani dr, która jest niewinna jak biała róża. No i oczywiście happy end. W sam raz na zimowy wieczór.