Murena: Najlepsza z matek

Wydawnictwo: Egmont Polska
La meilleure des meres.
komiksy
shatter

Neron wyrządza zło wtedy, gdy sam jest nieszczęśliwy, gdy gardzi sobą lub myśli, że inni nim gardzą. Więc mści się... W tym celu przebiera się i popełnia wszystkie te okropieństwa w mieście. Chciałby być kochany, ale też obawia się tego, pragnąłby zaistnieć jako prawdziwy władca, a nie jedynie cień cesarza.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Endriux | 2017-03-19
Przeczytana: 19 marca 2017

Robi sie coraz ciekawiej. Akcja mocno przyspieszyła i zasadniczo zmierza już w bardziej skonkretyzowanym kierunku i jest mocna zapowiedzia przed finałowym tomem. Z nowych postaci wyróznia się Poppea ale bardziej cieszy rozwój Mureny. Nie chce za wcześnie wyrokować, ale to dla mnie jak na razie najlepsze dzioło Dufauxa.