Mistyka kosmosu

Tłumaczenie: Ivonna Nowicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wiara i nauka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: WAM
Cosmic mystique
978-83-7505-266-4
kosmos, fizyka
popularnonaukowa
Averil

Doświadczony wykładowca uniwersytecki składa niezwykłe świadectwo wiary. Pisze w sposób niekonwencjonalny, opierając się na właściwej mistykom wizji Bożej obecności w przyrodzie. Posiadana wiedza jest punktem wyjścia dla rozważań otwartych na transcendencję. Henry A. Garon wnikliwie przygląda się "tworzywu świata" i przystępnie je analizuje, wykraczając niekiedy poza ścisłe ramy fizyki. Dowodzi, że nauka nie przeszkadza, lecz pomaga rozwijać żywą i głęboką relację ze Stwórcą.

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2010

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=43246