Dania zawijane

Wydawnictwo: Muza
9788373197671

W książce przedstawiono ponad 100 pomysłów na słodkie i pikantne dania arabskie, amerykańskie, azjatyckie i z innych rejonów globu od klasycznych zrazów zawijanych poprzez chrupiące roladki wiosenne po tak modne ostatnio wrapy. Smaczna otoczka, ekscytujące nadzienie to tajemnica nieograniczonych wręcz możliwości kombinacji. Ponad 100 przepisów na wspaniałe roladki: cannelloni, sushi, strucle i croissanty. Wiele rad dotyczących zawijania rolad, roladek, zrazów i naleśników. Przepisy na sosy, dipy i napoje oraz pomysły na małe i duże przyjęcia.

AuroraBorealis | 2011-01-21
Przeczytana: 27 lutego 2011