Co dzisiaj mówi tarot

Wydawnictwo: Świat Książki

Autorka opisuje znaczenie kartiuczy,jak skorzystać z zawartych w nich rad dotyczących naszego życia osobistego, rodziny, pracy czy kontaktów zinnymiludźmi. Jasno wyłożone i nowoczesne interpretacje znaczeń pozwalają bez problemów znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań i życiowych rozterek. Książka zawiera wiele przykładów i interpretacji wróżb, które pozwolą odsłonić rąbka tajemnicy przyszłości.

zaksięgowana | 2014-08-17
GrzegorzIgnacy | 2012-12-06