Piąty stygmat

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-484-7
Warta, piąty, stygmat, kościół
misscherry

Rozpoczęło się trzecie millennium, a wraz z nim czas ujawnienia największej tajemnicy Kościoła – stygmatów. Początkowo wyjawienie sekretu miało nastąpić na przełomie pierwszego tysiąclecia, ale uniemożliwił to kryzys papiestwa. Teraz tajne bractwo Magni Signum, powołane do strzeżenia tajemnicy, informuje papieża, że stygmaty krwawią. To znak, że Ojciec święty musi wyznaczyć datę przekazania...

Teraz tajne bractwo Magni Signum, powołane do strzeżenia tajemnicy, informuje papieża, że stygmaty krwawią. To znak, że Ojciec święty musi wyznaczyć datę przekazania światu największego skarbu Kościoła.

Sprawa zaczyna się komplikować, gdy piąty członek bractwa nie dociera do Watykanu, bowiem aby odkryć sekret, Namiestnik musi być w posiadaniu wszystkich stygmatów. W przeciwnym razie zło będzie królowało przez kolejne tysiąc lat.

Papież zleca odnalezienie piątego stygmatu biskupowi Maliniczowi. Popełnia jednak nieostrożność i ważne informacje przechwytuje organizacja antykościelna IoC, która przeprowadza zamach.

Zaczyna się wyścig z czasem…

źródło opisu: Wyd. Novae Res, 2012

źródło okładki: http://zaczytani.pl/

Red | 2014-04-23
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 23 kwietnia 2014

Osobliwe.

-To ja pójdę po mojego złotego pendrive'a.

Joanne | 2013-01-28
Przeczytana: 28 stycznia 2013

Przekonajcie się do "Piątego stygmatu". Na tle obecnych wydarzeń w Watykanie, ta książka staje sie prorocka - zaczyna się od burzy z piorunami nad Watykanem i koszmarnej wizji papieża. Potem media całego świata przybywają do Watykanu na epokowe wydarzenie. Wreszcie pojawia się data owego wydarzenia 28 listopada 2021 roku, co oznacza, że od 28.02.2013 do 28.11.2021 jest oktawa lat i nowenna miesięcy (8 lat i 9 m-cy). Zsumowane liczby dają 17, czyli tyle, ile dni minie od 11 - 28 lutego (od daty ogłoszenia abdykacji do abdykacji). To niesamowite. Książka ukazała się w grudniu, a już zwykła sensacja staje się coraz bardziej - no właśnie - realnym proroctwem? Polecam.

Monika | 2016-11-18
Ashka | 2016-09-18