Skok przez skórę

Ewa

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Dominika | 2016-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2016

Czytana przeze mnie ponad 10 lat temu powieść dla młodzieży. Polecam młodym, bo starsi nie znajdą tu dla siebie wiele ciekawego. Typowo nastoletnie rozterki i przygody. :)

książek: 1945
Weronika | 2015-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2015

Powtórzyłam sobie jedną z moich ulubionych książek z okresu wczesnych lat nastu. Ulubiona była między innymi dlatego, że akcja dzieje się w moim rodzinnym Wrocławiu. Przeczytałam ze wzruszeniem. Ciekawe, że podstawowe problemy młodych dalej te same pomimo zmieniającej się wokół rzeczywistości.

Agatka94 | 2013-05-10

Stara książka, ale uważam, ze jest napisana rewelacyjnie, porusza nadal aktualne problemy i moża odnaleźć w niej siebie