Guinness World Records 2011. Edycja dla graczy

978-83-7670-146-2
rekordy, gry
Inne
Alien

Księga Rekordów Guinnessa to najbogatsza książka faktograficzna na świecie w zakresie bicia rekordów. Edycja dla graczy poświęcona jest miłośnikom gier wideo – tym najlepszym i najbardziej wytrwałym. Na 216 stronach tegorocznego wydania zebrane zostały rekordy ze świata gier i co warte podkreślenia zmian było wiele. Aż 90% rekordów zostało zaktualizowanych i nowo ustanowionych. Księga przedstawia również ponad 750 nowych, dotychczas niepublikowanych zdjęć!
Edycja dla graczy 2011 to nietypowy i unikalny przewodnik po grach, zawierający rozbudowane opisy najpopularniejszych gier świata, takich jak: Call of Duty, Street Fighter, Legend of Zeldaczy, Word of Warcraft. Dodatkowo dzięki quizom i ciekawostkom zawartym w tekście, fani bicia rekordów dowiedzą się m.in. o: Top Liście 50 Bohaterów Gier wybranych przez czytelników, „Touchof Class” czyli analizie wpływu ekranów dotykowych na gry, przewodniku po „Zarabianiu Pieniędzy na Graniu” oraz wszechstronnej tablicy TwinGalaxies, dzięki której można porównać swoje wyniki ze światowymi osiągnięciami. Z księgi tej czytelnicy dowiedzą się również m.in. która z gier jest najpopularniejsza na Facebooku, ile trwał najdłuższy maraton gier wideo, czy też ile osób liczyła największa grupa śpiewająca karaoke?

źródło opisu: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=24708&lang=pl

źródło okładki: http://www.buchmann.com.pl/go/_info/?user_id=24708&lang=pl