Nerwica natręctw

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Medycyna dla Wszystkich". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Obsessive-Compulsive Disorder. The Facts
Kamulka84

Celem niniejszej książki jest udzielenie czytelnikowi podstawowych informacji o natręctwach. Autorzy zajmują się natręctwami od wielu lat, opierając się na własnym doświadczeniu zawodowym, dają zwięzły i klarowny opis natręctw.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Kamulka84 | 2013-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2013

Bardzo dobra książka - zarówno dla chorych, ich bliskich, jak i dla profesjonalistów. W przystępny, zwięzły sposób opisane objawy, charakterystyka, przyczyny, sposoby leczenia zespołu obsesyjno - kompulsyjnego. Książka wzbogacona o testy diagnostyczne, przykłady dzienniczków prowadzonych przez chorych i opisy prawdziwych historii.