Żądło w głębinie

Wydawnictwo: Amber
Deep Sting
83-7082-206-1
Wkp

Mikołaj Koniew, genialny strateg i konstruktor, a zarazem wszechstronnie przeszkolony komandos opracowuje plan zablokowania bazy amerykańskich okrętów podwodnych "Trident", o którym wie zaledwie dwóch czy trzech ludzi urzędujących na Kremlu. Wykonanie tego zamierzenia może mu udaremnić tylko jeden człowiek, legenda amerykańskich sił specjalnych, Bernie Ryng. Pojedynek, który zadecyduje o losach świata, rozgrywa się w głębinach morskich.

źródło opisu: http://literacki24.pl/

źródło okładki: http://www.vivarium.com.pl/